PRO Sport a Zdraví TEPLICE

Teplice mají své kouzlo a jsou celkem dobrým místem pro život. Na druhou stranu je tady určitě co zlepšovat. Jsme přesvědčeni, že Teplice si zaslouží nový impuls v podobě "nové krve", která naváže na to pozitivní a dokáže město posunout dál, aby neustrnulo a lidem se tu žilo ještě lépe.

Sdružení PRO Sport a Zdraví TEPLICE se rozhodlo zastřešit aktivitu lidí, kteří se v Teplicích angažují. Politika nás neživí, ale chceme aktivně ovlivňovat dění ve městě, ve kterém žijeme.

Prvotní kontakt mezi celostátním hnutím Pro Sport a Zdraví a některými z nás byl spojen s aktivitou v oblasti sportu dětí. Jsme si vědomi, že aktivní život nás a našich dětí je důležitou součástí života, ale ne jedinou.

Připravili jsme proto program pro komunální volby v letošním roce, který obsahuje čtyři konkrétní oblasti, ve kterých se domníváme, že je v silách vedení města být lepší. Navíc obsahuje konkrétní a v případě volebního úspěchu realizovatelná opatření.

Doufáme, že vás zaujmou a podpoříte nás.

Michal Kasal, lídr volební kandidátky
sdružení PRO Sport a Zdraví TEPLICE

MICHAL KASAL:

43 let, kandidát na primátora statutárního města Teplice

Michal Kasal se v Teplicích narodil a zde také žije se svou rodinou. Přestože 9 let pracoval v Praze, každý den se do Teplic vracel. Vystudoval vysokou školu - obor finance a většinu profesního života strávil v oblasti bank a finančnictví. Zkušenosti s komunální politikou má jako člen teplického zastupitelstva, kterým je od roku 2002. Ve volebním období 2002 - 2006 byl členem rady města a finančního výboru. Politikou se nikdy neživil. Pokud se na něco dá, dělá to naplno. Jestliže by získal důvěru voličů, bude se věnovat práci pro město na plný úvazek. Je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho zájmy patří starost o mládežnický fotbal. Je předsedou výkonného výboru fotbalového sdružení Junior Teplice, které se stará o fotbalovou přípravu dětí od 5 do11 let. Ve volném čase jezdí na kole a lyžuje.

 

S čím hlavně jdeme do voleb

Přečtěte si, jakým tématům se hlavně chceme věnovat, a co chceme prosadit.

 

Nepřehlédněte

sdílejte s námi ...